30 września – Aktywny Dzień Seniora na Pradze-Północ.

 

30 września w hali Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się wyjątkowa impreza. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów powyżej 55 roku życia do udziału w grach i zabawach sportowych. Spotkanie odbywa się z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, które obchodzone jest 1 października. Udział jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i dyplom.

 

O tym jak ważna jest aktywność fizyczna i sport, edukowani jesteśmy od najmłodszych lat. Dzieci biorą udział w lekcjach wychowania fizycznego oraz zapisywane są przez rodziców na przeróżne zajęcia sportowe pozalekcyjne. Niestety często zapatrzeni w rozwój najmłodszych, rodzice i dziadkowie zapominają o własnym rozwoju, na który nigdy nie jest za późno. Aktywność fizyczna powyżej pięćdziesiątego roku życia jest równie ważna, a może nawet ważniejsza niż w  okresie dorastania.

Organizatorzy Aktywnego Dnia Seniora na Pradze-Północ przygotowali dla uczestników szereg konkurencji i zabaw o tajemniczych nazwach takich jak „Sadzenie kwiatów”, „znoszenie jajek”, czy „zręczny karciarz”. Nie zabraknie konkurencji zespołowych jak siatkówka, tenis stołowy, czy koszykówka. Wszystkie konkurencje odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych animatorów i instruktorów. Każdy uczestnik na koniec otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

Aby wziąć udział w imprezie należy do 27 września przesłać zgłoszenie na adres j.bogdalska@dosir.waw.pl lub potwierdzić udział telefonicznie pod numerem 22 619 11 20 w.104. Limit zgłoszeń wynosi 50 osób. Udział jest bezpłatny.

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy przez cały rok prowadzi zajęcia dla osób powyżej 55 roku życia „Gimnastyka dla Seniorów” które mają na celu poprawę samopoczucia, wydolności fizycznej oraz ogólnej kondycji.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w Sali przy ul. Szanajcy 17/19 w godzinach 9:00 – 10:00 oraz 10:30 – 11:30.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 22 619 11 20 lub j.bogdalska@dosir.waw.pl.

Karnet miesięczny w cienie 15zł za wejście raz w tygodniu oraz 30zł za wejście dwa razy w tygodniu.

REGULAMIN Aktywny Dzień Seniora na Pradze Północ

OŚWIADCZENIE Aktywny Dzień Seniora na Pradze Północ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support