Już 24 i 25 czerwca na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44 odbędzie się VI edycja międzynarodowego ampfutbolowego turnieju Amp Futbol Cup! Tym razem zmierzą się ze sobą reprezentacje Anglii, Francji, Japonii, Grecji, Irlandii i oczywiście Polski.

 

W zeszłym roku Polska po świetnej i widowiskowej grze, przy wsparciu setek kibiców, dopiero w wielkim finale uległa po dogrywce aktualnym Mistrzom Świata.

 

Jak biało-czerwoni półfinaliści ostatnich Mistrzostw Świata poradzą sobie z egzotyczną Japonią i czterema reprezentacjami szykującymi się do październikowych Mistrzostw Europy w Turcji? Przyjdźcie przekonać się na własne oczy!

 

Jak co roku na kibiców czekać będzie moc atrakcji. Mini-turnieje piłkarskie, konkursy z nagrodami, spotkania ze słynnymi piłkarzami i trenerami, znani z największych sportowych imprez Crowd Supporters i DJ Ucho, malowanie twarzy, animacje dla dzieci oraz mecz piłkarskich gwiazd rozegrany tuż przed finałem turnieju.

 

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Amp Futbol, które od 6 lat skutecznie rozwija, promuje i organizuje w Polsce i Europie tą odmianę piłki nożnej. Partnerem turnieju jest Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy-Praga Północ.

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

sobota 24 czerwca:

11:00 – oficjalne rozpoczęcie turnieju i prezentacja drużyn

11:30 – Polska v Japonia

12:45 – Francja v Anglia

15:00 – Japonia v Grecja

16:15 – Irlandia v Francja

18:30 – Polska v Grecja

19:45 – Irlandia v Anglia

 

niedziela 25 czerwca:

10:00 – półfinał 1

11:30 – półfinał 2

13:00 – mecz o 5. miejsce

14:30 – mecz o 3. miejsce

16:00 – mecz gwiazd

17:00 – FINAŁ i wręczenie pucharów

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support