Mini Turnieje Piłki Nożnej

 

W ramach cyklu imprez rekreacyjno-sportowych organizowanych w Strefie Emocji Lotos, uruchomionej na czas trwania piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, przeprowadziliśmy mini turnieje piłki nożnej dla dzieci z klas I-IV, które systematycznie uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez Nasz Ośrodek. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych.

Były ogromne emocje, walka o każdą piłkę, łzy radości i smutku, a gorący doping rodziców stanowił dodatkową motywację do dawania z siebie wszystkiego. Piękne indywidualne akcje kończone celnymi strzałami i świetne interwencje bramkarzy  nagradzane były gromkimi brawami.  Wyniki spotkań nie miały znaczenia. Liczyła się tylko dobra zabawa.

W wolnych chwilach pomiędzy meczami dzieci pod opieką animatorów korzystały ze strefy zabaw. Grały na siedząco w mini piłkę nożną, zjeżdżały na zjeżdżalni i skakały na dmuchanych atrakcjach. Rodzice w tym czasie w strefie kibica oglądali mecz na dużym ekranie.

Po sportowych emocjach i długich chwilach dla fotoreporterów przyszedł czas na podsumowanie. Mali piłkarze otrzymali pamiątkowe medale i zestawy gadżetów dla kibiców.

W imprezie uczestniczyło ponad 50 dzieci i rodziców.

Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy Naszego Ośrodka bardzo gorąco dziękują dzieciom i rodzicom za aktywny udział w imprezie.

 

Zapraszamy na fotorelację.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support