Za nami druga kolejka ligowych rozgrywek Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt.

Podobnie jak podczas pierwszej rundy spotkań licznie zgromadzona publiczność często oklaskiwała ciekawe akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki młodych adeptek siatkówki. Rodzice dziewcząt gorącym dopingiem dodawali otuchy swoim pociechom, które walcząc o każdą piłkę dawały z siebie wszystko. W wielu przypadkach o wygranej decydowały niuanse lub po prostu łut szczęścia, a o spadku do ligi niższej lub awansie do wyższej stosunek małych punktów zdobytych do straconych.

Najlepsze podobnie jak dwa tygodnie temu okazały się „Jednorożce”, które wygrywając wszystkie mecze umocniły się na pozycji lidera po dwóch kolejkach rozgrywek. Drugie miejsce zajął „Strong Team”, który poniósł jedną porażkę, ulegając po bardzo emocjonującym i zaciętym spotkaniu „Jednorożcom” 13:15. Na trzecim miejscu uplasowały się „Ananaski”.

W sumie na ośmiu boiskach rozegranych zostało ponad sto pięćdziesiąt spotkań.

Kolejna, trzecia runda rozgrywek, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków mini siatkówki  odbędzie się 19 maja.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support