Za nami trzecia kolejka ligowych rozgrywek Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt.

Podobnie jak podczas pierwszej i drugiej rundy spotkań licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami nagradzała długie akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki młodych siatkarek. Rodzice dziewcząt głośnym dopingiem dodawali otuchy swoim pociechom, które ambitnie walcząc o każdą piłkę dawały z siebie wszystko. O wygranej w wielu przypadkach decydowały drobnostki lub po prostu łut szczęścia.

Pierwszej porażki w rozgrywkach doznały „Jednorożce”, które zdecydowanie uległy „Sasankom” 8:15. Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy półfinał, w którym spotkają się te zespoły. W drugim półfinale zagrają  „Ananaski” i „Strong Team”.

W sumie na ośmiu boiskach rozegranych zostało ponad sto pięćdziesiąt spotkań.

Finały rozgrywek ligowych, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków mini siatkówki  odbędą się 26 maja. Obok  meczów o poszczególne miejsca zaplanowaliśmy wiele atrakcyjnych konkursów z ciekawymi nagrodami dla dzieci, rodziców i rodziców z dziećmi.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support