W niedzielę 25 marca w hali przy ul. Szanajcy 17/19 królowała mini siatkówka. W weekend zainaugurowaliśmy rozgrywki Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt, którymi zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Do pierwszego turnieju przystąpiło siedemdziesiąt zespołów złożonych z dziewcząt urodzonych w roku 2006 i młodszych. Drużyny podzielone na dwanaście grup rywalizowały systemem „każdy z każdym” na ośmiu boiskach równocześnie.

Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze przy dużym zainteresowaniu publiczności. Długie akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki oklaskami nagradzali licznie przybyli na rozgrywki rodzice, koleżanki i koledzy zawodniczek.

Turniej pozwolił podzielić zespoły na dwanaście lig, które 7 kwietnia w hali przy ul. Szanajcy 17/19 rozegrają pierwszą ligową kolejkę, na którą z niecierpliwością czekają młode siatkarki i kibice.

My ze swojej strony zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na sportowe emocje i dobrą zabawę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support