Zapraszamy na bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i dorosłych do Strefy Rekreacji Dzielnicy Wisła, Plaża Miejska ul. Wybrzeże Szczecińskie przy Moście Poniatowskiego. Strefa czynna codziennie od 9.30 do 22.00, zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście” od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 13.30.

Biuro Sportu m.st. Warszawy oraz Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zorganizowało dla Państwa strefę sportową, w której można aktywnie spędzić czas. Strefa posiada 3 boiska do plażowej odmiany siatkówki (piłki wydawane przez opiekuna obiektu) oraz drążki do zajęć kalisteniki. Ponadto, niemal codziennie, w strefie odbywają się darmowe treningi min. zumby, płaski brzuch, pilates, zdrowy kręgosłup, treningi biegowe i street workout’u. Dzieci zapraszamy na zajęcia „Lato w Mieście” oraz bezpłatne treningi z Legia Soccer Schools.

Więcej informacji pod adresami:

www.aktywnawarszawa.waw.pl

www.facebook.com/strefarekreacyjna/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support