Trening z Mikołajem

 

3 grudnia 2017r. na pływalni Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Jagiellońskiej 7 odbyła się impreza rekreacyjno- sportowa, w której udział wzięły dziewczynki i chłopcy systematycznie uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Nasz Ośrodek. Razem z dziećmi w zabawie uczestniczyli rodzice.

Rozgrzewka z wykorzystaniem ćwiczeń oswajających z wodą  wszystkim się bardzo podobała i pozytywnie wpłynęła na integrację grupy. Następnie dzieci zostały podzielone na zespoły, które bawiły się i rywalizowały, korzystając z atrakcji basenu.

Rzuty do kosza wymagały wyczucia odległości i koordynacji, a zjazdy na zjeżdżalni odwagi. Mecze siatkówki w wodzie obfitowały w wiele śmiesznych sytuacji i efektownych akcji. Dużo emocji wzbudziły wyścigi na materacach i poszukiwanie skarbów polegające na wyławianiu drobnych przyborów.

Rodzicom najbardziej do gustu przypadło jacuzzi.

Po sportowych szaleństwach odwiedził nas Mikołaj, który podarował wszystkim dzieciom słodycze i drobne gadżety. Ostatnim punktem programu była pizza, która po grach i zabawach w wodzie bardzo szybko znikała ze stołów.

W imprezie uczestniczyło ponad sześćdziesiąt osób.

Bardzo gorąco dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywny udział w „Treningu z Mikołajem”, który na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez organizowanych dla najmłodszych.

Dziękujemy uczennicom Gimnazjum nr 30 im. gen K. Pułaskiego za pomoc przy organizacji oraz wsparcie techniczne w trakcie trwania imprezy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR