Trening z Mikołajem

 

3 grudnia 2017r. na pływalni Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Jagiellońskiej 7 odbyła się impreza rekreacyjno- sportowa, w której udział wzięły dziewczynki i chłopcy systematycznie uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Nasz Ośrodek. Razem z dziećmi w zabawie uczestniczyli rodzice.

Rozgrzewka z wykorzystaniem ćwiczeń oswajających z wodą  wszystkim się bardzo podobała i pozytywnie wpłynęła na integrację grupy. Następnie dzieci zostały podzielone na zespoły, które bawiły się i rywalizowały, korzystając z atrakcji basenu.

Rzuty do kosza wymagały wyczucia odległości i koordynacji, a zjazdy na zjeżdżalni odwagi. Mecze siatkówki w wodzie obfitowały w wiele śmiesznych sytuacji i efektownych akcji. Dużo emocji wzbudziły wyścigi na materacach i poszukiwanie skarbów polegające na wyławianiu drobnych przyborów.

Rodzicom najbardziej do gustu przypadło jacuzzi.

Po sportowych szaleństwach odwiedził nas Mikołaj, który podarował wszystkim dzieciom słodycze i drobne gadżety. Ostatnim punktem programu była pizza, która po grach i zabawach w wodzie bardzo szybko znikała ze stołów.

W imprezie uczestniczyło ponad sześćdziesiąt osób.

Bardzo gorąco dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywny udział w „Treningu z Mikołajem”, który na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez organizowanych dla najmłodszych.

Dziękujemy uczennicom Gimnazjum nr 30 im. gen K. Pułaskiego za pomoc przy organizacji oraz wsparcie techniczne w trakcie trwania imprezy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support