Turniej charytatywny „Zgrana Paczka”

Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze-Północ

 

2 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”, który będzie zorganizowany na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.    

 

– Jednym z celów DOSiRu Praga-Północ jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. „Zgrana Paczka”, to wydarzenie, które łączy aktywność fizyczną  z inicjatywą charytatywną. Cieszę się, że poprzez aktywne spędzenie czasu możemy chodź trochę pomóc samotnym matkom i ich dzieciom powiedział wicedyrektor DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 2 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki.

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN TURNIEJU

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR