Turniej charytatywny „Zgrana Paczka”

Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze-Północ

 

2 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”, który będzie zorganizowany na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.    

 

– Jednym z celów DOSiRu Praga-Północ jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. „Zgrana Paczka”, to wydarzenie, które łączy aktywność fizyczną  z inicjatywą charytatywną. Cieszę się, że poprzez aktywne spędzenie czasu możemy chodź trochę pomóc samotnym matkom i ich dzieciom powiedział wicedyrektor DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 2 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki.

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN TURNIEJU

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support