Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa pociech stworzyliśmy ofertę urodzin w wodzie. Jest to oryginalny sposób świętowania urodzin w gronie przyjaciół w wyjątkowej atmosferze. Gry i zabawy na terenie basenu oraz inne atrakcje tj. warsztaty z robienia pizzy, czy gra w kręgle sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy!

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat (grupy od 5 do 15 osób).

urodziny w wodzie

Pakiet I (Pływalnia)

40 min zabawy w wodzie z wykwalifikowanym animatorem/instruktorem pływania i 20 min na przebranie. Program dobrany do wieku i umiejętności uczestników tj. nauka pływania, zabawy z gadżetami wodnymi, wyścigi i zabawy skierowane na rywalizację, gra w piłkę wodą itd. Oferujemy Państwu rezerwację części rekreacyjnej lub jednego toru niecki sportowej oraz bilety dla uczestników. Łączny czas trwania atrakcji 1 godz.

CENA: 160 zł

Pakiet II (Pływalnia + pizza/warsztaty z robienia pizzy)

40 min gier i zabaw w wodzie (Pakiet I) a następnie przejście do Pizzerii Prawy Brzeg. W Pizzerii dzieci dostają możliwość samodzielnego stworzenia pizzy według własnych upodobań. Czas przeznaczony na warsztaty oraz spożywania posiłku ok. 1 godziny. W przypadku młodszych uczestników zamiast warsztatów proponujemy zakup mini zestawu z pizzą (mini pizza + sok Tymbark) w cenie 10 zł za osobę. Łączny czas trwania atrakcji ok. 2 godzin.

CENA: Pakiet I + dopłata za warsztaty w cenie 12 zł za osobę lub zakup mini zestawu z pizzą za 10 zł za osobę.

Pakiet III (Pływalnia + kręgielnia)

40 min gier i zabaw w wodzie (Pakiet I) następnie przejście do Kręgielni CLUB7. Dzieci dostaną możliwość rozegrania godzinnego meczu na 1 lub 2 torach do kręgli – w zależności od ilości zgłoszonych uczestników (optymalna ilość osób grających na jednym torze to 8). Łączny czas trwania atrakcji ok. 2 godzin.

CENA: Pakiet I + dopłata za wynajęcie toru w cenie 36 zł/h.

Pakiet IV (Pływalnia + pizza/warsztaty z robienia pizzy + kręgielnia)

Połączenie Pakietu I z warsztatami z robienia pizzy i grą w kręgle. Czas trwania atrakcji ok. 3 godzin.

CENA: Pakiet I + wynajęcie toru na kręgielni 36zł/h + warsztaty z robienia pizzy 12 zł za osobę lub zakup mini zestawu z pizzą 10zł za osobę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR