Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa pociech stworzyliśmy ofertę urodzin w wodzie. Jest to oryginalny sposób świętowania urodzin w gronie przyjaciół w wyjątkowej atmosferze. Gry i zabawy na terenie basenu oraz inne atrakcje tj. warsztaty z robienia pizzy, czy gra w kręgle sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy!

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat (grupy od 5 do 15 osób).

urodziny w wodzie

Pakiet I (Pływalnia)

40 min zabawy w wodzie z wykwalifikowanym animatorem/instruktorem pływania i 20 min na przebranie. Program dobrany do wieku i umiejętności uczestników tj. nauka pływania, zabawy z gadżetami wodnymi, wyścigi i zabawy skierowane na rywalizację, gra w piłkę wodą itd. Oferujemy Państwu rezerwację części rekreacyjnej lub jednego toru niecki sportowej oraz bilety dla uczestników. Łączny czas trwania atrakcji 1 godz.

CENA: 160 zł

Pakiet II (Pływalnia + pizza/warsztaty z robienia pizzy)

40 min gier i zabaw w wodzie (Pakiet I) a następnie przejście do Pizzerii Prawy Brzeg. W Pizzerii dzieci dostają możliwość samodzielnego stworzenia pizzy według własnych upodobań. Czas przeznaczony na warsztaty oraz spożywania posiłku ok. 1 godziny. W przypadku młodszych uczestników zamiast warsztatów proponujemy zakup mini zestawu z pizzą (mini pizza + sok Tymbark) w cenie 10 zł za osobę. Łączny czas trwania atrakcji ok. 2 godzin.

CENA: Pakiet I + dopłata za warsztaty w cenie 12 zł za osobę lub zakup mini zestawu z pizzą za 10 zł za osobę.

Pakiet III (Pływalnia + kręgielnia)

40 min gier i zabaw w wodzie (Pakiet I) następnie przejście do Kręgielni CLUB7. Dzieci dostaną możliwość rozegrania godzinnego meczu na 1 lub 2 torach do kręgli – w zależności od ilości zgłoszonych uczestników (optymalna ilość osób grających na jednym torze to 8). Łączny czas trwania atrakcji ok. 2 godzin.

CENA: Pakiet I + dopłata za wynajęcie toru na kręgielni w cenie 36zł/h.

Pakiet IV (Pływalnia + pizza/warsztaty z robienia pizzy + kręgielnia)

Połączenie Pakietu I z warsztatami z robienia pizzy i grą w kręgle. Czas trwania atrakcji ok. 3 godzin.

CENA: Pakiet I + wynajęcie toru na kręgielni 36zł/h + warsztaty z robienia pizzy 12 zł za osobę lub zakup mini zestawu z pizzą 10zł za osobę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support