Warszawska Olimpiada Seniorów

Realizacja: Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”.
Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

15.10.2017 godz.11.00 – 15.00 Ośrodek „Polonia” ul. Konwiktorska 6

                                                                        Program na scenie
11.00 – Oficjalne otwarcie imprezy powitanie i przedstawienie programu, 11.30 – Pokaz gimnastyki                           uczestników programu „Senior starszy sprawniejszy” prowadzonego przez Towarzystwo                               Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”.
11.50 – Scena dla Seniora – Pokazy z zakresu sportu, rekreacji ruchowej, kultury i rozrywki prezentowane               przez zgłoszone wcześniej poszczególne kluby seniora, UTW, OSiR itp.
12.30 – Zabawy i konkursy z wodzierejem
13.00 – Scena dla Seniora cd.
13.30 – Zabawy i konkursy z wodzirejem
14.00 – Scena dla Seniora 14.30 – Wręczenie nagród i medali. 15.00 – Zakończenie imprezy
                                               

                                                         Program na boisku i wokół boiska
 godz.11.30 – 14.30
Konkurencje rekreacyjne:
 MINI GOLF
 RZUTY KARNE
 NARCIARZE
 MINI PING PONG,
 SLALOMY
 LABIRYNTY
 STRZELANIE DO CELU
 RZUTY DO CELU
 CYMBERGAJ,
 POPYCHAJKA
 PIŁKARZYKI
 BIEGI
Nordic Walking z instruktorem – Mistrzem Polski NW godz. 11.30 – 13.30

 Dyscypliny sportowe
godz.11.30 – 14.30
 ERGOMETRY WIOŚLARSKIE
 BIEG NA DYSTANSIE 60 m
 PCHNIĘCIE KULĄ,
 SKOK W DAL,
 STRZELANIE Z ŁUKU,
 STRZELANIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ
Dyscypliny sportowe – klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn z podziałem na kategorie wiekowe: 1. do 70 lat, 2. 71 – 80 lat, 3. powyżej 80 lat.

Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii – medale i drobne upominki.

 „Miasteczko Zdrowego Seniora” wokół boiska
godz.11.00 – 15.00

W „miasteczku” zaprezentują się następujące podmioty:
 ARM STOWARZYSZENIE ZDROWIEJĄCYCH MOTOCYKLISTÓW
 DAR SERCA KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI
 STOWARZYSZENIE CENTRUM WOLONTARIATU
 TAI-CHI
 GLADIATOR STOWARZYSZENIE MĘŻCZYZN Z CHOROBAMI PROSTATY
 ASTIMED CENTRUM MEDYCZNE
 CENTRUM MEDYCZNE SYNEXUS
 CENTRUM MEDYCZNE LUX MED.
 CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA
3
 FUNDACJA ERGO SUM
 FUNDACJA ZWALCZ NUDĘ
 STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNO- KULTURALNYCH STACJA MURANÓW
 FUNDACJA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER”
 FUNDACJA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA „KOLAŻ INTEGRACYJNY”
 FUNDACJA MEDICOVER „OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI CUKRZYCY I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH POZDRO!
 STOWARZYSZENIE INTERWENCJI PRAWNEJ SENIORZY WIELOKULTUROWEJ WARSZAWY
 STOWARZYSZENIE LEKARZE NADZIEI ODDZIAŁ WARSZAWSKI

                                                                                  PŁYWALNIA
                                                            Zawody sportowe godz. 11.30 – 13.00
PŁYWANIE NA DYSTANSACH
 50 m stylem klasycznym
 50 m stylem dowolnym
Klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn z podziałem na kategorie wiekowe: 1. do 70 lat, 2. 71 – 80 lat, 3. powyżej 80 lat.
Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii – medale i drobne upominki.
Aqua fitness godz. 13.15 – 14.45

                                                                                HALA SPORTOWA
Ogólnodostępne zajęcia rekreacyjne dla wszystkich:
11.30 – 12.15 Zajęcia gimnastyczne z piłkami
12.30 – 13.15 Gymstick
13.30 – 15.00 Joga

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DOSiR