Kalendarz imprez DOSiR na rok 2020.     SPRAWDŹ!

DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Kalendarz imprez DOSiR na rok 2020.     SPRAWDŹ!

PRASKO-PÓŁNOCNY TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT

Strona główna

REGULAMIN TURNIEJU 2018

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE

Wyniki eliminacji

Wyniki finałów

Prasko-Północny Turniej Trójek Siatkarskich Dziewcząt

 

W sobotę i niedzielę 17 i 18 listopada 2018r. odbył się Prasko-Północny Turniej Trójek Siatkarskich Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły 33 drużyny z Warszawy, Radomia, Ostrołęki, Pionek, Kozienic, Mysiadła, Izabelina, Legionowa, Wilkowa, Międzyrzeca Podlaskiego i Aleksandrowa Łódzkiego. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy grające systemem „każdy z każdym” równolegle na ośmiu boiskach.

Hala przy ul. Szanajcy, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, wypełniła się kibicami na długo przed rozpoczęciem gier. Rodzice dziewcząt gorąco dopingowali swoje pociechy, ciesząc się ich zwycięstwami i martwiąc porażkami. Były łzy radości po meczach wygranych i smutku po przegranych. Wiele spotkań było bardzo emocjonujących i zaciętych, a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Długie akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki nagradzane były brawami rodziców, trenerów i koleżanek. Publiczność gorącym dopingiem zagrzewała do walki młode zawodniczki, które dawały z siebie wszystko.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna MUKS Krótka Mysiadło, która lepszym stosunkiem małych punktów zdobytych do straconych wyprzedziła LUKS Wilczek Wilkowo 2. Na trzecim miejscu uplasowały się „Małe Syrenki”, a na czwartym „Śpiące Królewny”. Piąte miejsce zajął zespół „Mika 1”, a szóste „Meduzy”.

Dziewczęta walczące w grupie finałowej zaprezentowały duże umiejętności techniczne, dobrą organizację gry  i ogromną ambicję.

Najlepszą zawodniczką turnieju w opinii organizatorów i trenerów została uznana Iga Janiszowska, reprezentująca MUKS Krótką Mysiadło.

Poszczególne rundy spotkań przeplatane były ciekawymi konkursami dla dzieci i rodziców, co w znacznym stopniu uatrakcyjniło imprezę. Zainteresowanie zabawami przerosło nasze oczekiwania. W konkursie, w którym rodzice odbijali piłkę przez siatkę z dziećmi, uczestniczyło ponad 30 dwójek. W sumie w czterech konkursach udział wzięło ponad 250 dzieci i dorosłych.

Po sportowych emocjach i zabawach przyszedł czas na uroczyste zakończenie, podczas którego zawodniczki najlepszych zespołów otrzymały statuetki, medale, dyplomy  i efektowne nagrody rzeczowe, których fundatorem był DOSiR Praga Północ.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w imprezie. Dzieciom za sportowe emocje i grę fair play, rodzicom za gorący doping i aktywny udział w konkursach.

Wszyscy uczestnicy turnieju podkreślali wysoki poziom sportowy i doskonałą organizację imprezy.