Kalendarz imprez DOSiR na rok 2020.     SPRAWDŹ!

DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Kalendarz imprez DOSiR na rok 2020.     SPRAWDŹ!

CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ZGRANA PACZKA”

Strona główna

         Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

 

1 grudnia 2018r. w hali przy ulicy Szanajcy 17/19 zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych przedsięwzięć sportowo- rekreacyjnych miała charakter charytatywny. Zbieraliśmy dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ.

W turnieju uczestniczyło dziewięć amatorskich drużyn. Zespoły utworzone przez firmy, zakłady pracy, społeczności lokalne zostały podzielone na dwie grupy,    w których grały systemem „każdy z każdym”. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne miejsca.

Najlepsza okazała się drużyna „Chłopców z Bielan”, która po wygraniu grupy B w półfinale pokonała 5:1 „Gocław”,  a w meczu finałowym nie dała najmniejszych szans „Piłkarskim Obibokom”, pewnie zwyciężając 5:2. W meczu o trzecie miejsce drużyna reprezentująca „Gocław” pokonała po serii rzutów karnych 2:0 „Bękarty Warszawy”. Na kolejnych miejscach uplasowały się: „Porozumienie dla Pragi”, „Fabryka Lipy”, „FC Frapper”, „ADP Wolska Ferajna” i „Źli”.

Turniej był zakończony uroczystym podsumowaniem. Wszystkie drużyny dostały dyplomy, a trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary. Przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne w postaci pamiątkowych statuetek. Najlepszym bramkarzem wybrany został Marcin Głębocki z drużyny „Gocław”. Tytuł króla strzelców z 15 bramkami zdobył Damian Kowalewski z zespołu „Chłopcy  z Bielan”. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Michała Nagórskiego  z „Piłkarskich Obiboków”.

W imprezie uczestniczyło 68 zawodników. Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa, szczytny cel, pomaganie innym.

Wszystkim uczestnikom, którzy poprzez przekazanie produktów spożywczych, artykułów chemicznych, książek wsparli Dom Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ serdecznie dziękujemy.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze-Północ

 

1 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się druga edycja charytatywnego turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowana zostanie na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.    

 

– Bardzo się cieszę, że kolejny rok z rzędu DOSiR Praga-Północ, może połączyć dwa ważne aspekty społeczne, czyli pomoc osobom potrzebującym oraz statutowy cel DOSiRu, jakim jest popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. W ubiegłym roku poziom sportowy był bardzo wysoki, ale co ważniejsze prawdziwym zwycięzcą turnieju byli podopieczni Domu Samotnej Matki i Dziecka. Ilość darów, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.  powiedział zastępca dyrektora DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 1 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej Praga-Północ, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki i Dziecka wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki.

Więcej informacji oraz zapisy na www.dosir.waw.pl oraz www.facebook.com/dosir.waw

O Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, jest jednostką organizacyjną administrującą pięć obiektów sportowych na terenie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ: Stadion przy ul. Kawęczyńskiej 44, Zespół basenowo – rekreacyjny, przy ul. Jagiellońskiej 7, Zespół hal sportowych, przy ul. Szanajcy 17/19 oraz dwa boiska typu „Orlik”. Celem ośrodka jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja rekreacji ruchowej i aktywnych form spędzania czasu wolnego, propagowanie zdrowego stylu życia, organizacja zajęć oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie www.dosir.waw.pl oraz na www.facebook.com/dosir.waw

REGULAMIN TURNIEJU 2018

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE