Kalendarz imprez DOSiR na rok 2021.     SPRAWDŹ! | Deklaracja dostępności

DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Kalendarz imprez DOSiR na rok 2021.     SPRAWDŹ! | Deklaracja dostępności

CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ZGRANA PACZKA”

Strona główna

         Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

 

1 grudnia 2018r. w hali przy ulicy Szanajcy 17/19 zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych przedsięwzięć sportowo- rekreacyjnych miała charakter charytatywny. Zbieraliśmy dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ.

W turnieju uczestniczyło dziewięć amatorskich drużyn. Zespoły utworzone przez firmy, zakłady pracy, społeczności lokalne zostały podzielone na dwie grupy,    w których grały systemem „każdy z każdym”. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne miejsca.

Najlepsza okazała się drużyna „Chłopców z Bielan”, która po wygraniu grupy B w półfinale pokonała 5:1 „Gocław”,  a w meczu finałowym nie dała najmniejszych szans „Piłkarskim Obibokom”, pewnie zwyciężając 5:2. W meczu o trzecie miejsce drużyna reprezentująca „Gocław” pokonała po serii rzutów karnych 2:0 „Bękarty Warszawy”. Na kolejnych miejscach uplasowały się: „Porozumienie dla Pragi”, „Fabryka Lipy”, „FC Frapper”, „ADP Wolska Ferajna” i „Źli”.

Turniej był zakończony uroczystym podsumowaniem. Wszystkie drużyny dostały dyplomy, a trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary. Przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne w postaci pamiątkowych statuetek. Najlepszym bramkarzem wybrany został Marcin Głębocki z drużyny „Gocław”. Tytuł króla strzelców z 15 bramkami zdobył Damian Kowalewski z zespołu „Chłopcy  z Bielan”. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Michała Nagórskiego  z „Piłkarskich Obiboków”.

W imprezie uczestniczyło 68 zawodników. Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa, szczytny cel, pomaganie innym.

Wszystkim uczestnikom, którzy poprzez przekazanie produktów spożywczych, artykułów chemicznych, książek wsparli Dom Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ serdecznie dziękujemy.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze-Północ

 

1 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się druga edycja charytatywnego turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowana zostanie na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.    

 

– Bardzo się cieszę, że kolejny rok z rzędu DOSiR Praga-Północ, może połączyć dwa ważne aspekty społeczne, czyli pomoc osobom potrzebującym oraz statutowy cel DOSiRu, jakim jest popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. W ubiegłym roku poziom sportowy był bardzo wysoki, ale co ważniejsze prawdziwym zwycięzcą turnieju byli podopieczni Domu Samotnej Matki i Dziecka. Ilość darów, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.  powiedział zastępca dyrektora DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 1 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej Praga-Północ, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki i Dziecka wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki.

Więcej informacji oraz zapisy na www.dosir.waw.pl oraz www.facebook.com/dosir.waw

O Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, jest jednostką organizacyjną administrującą pięć obiektów sportowych na terenie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ: Stadion przy ul. Kawęczyńskiej 44, Zespół basenowo – rekreacyjny, przy ul. Jagiellońskiej 7, Zespół hal sportowych, przy ul. Szanajcy 17/19 oraz dwa boiska typu „Orlik”. Celem ośrodka jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja rekreacji ruchowej i aktywnych form spędzania czasu wolnego, propagowanie zdrowego stylu życia, organizacja zajęć oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie www.dosir.waw.pl oraz na www.facebook.com/dosir.waw

REGULAMIN TURNIEJU 2018

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE