DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

DEYNA Warsaw CUP 2019

Bez kategorii

DEYNA Warsaw CUP 2019

 

5 października (sobota) na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się druga edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 7 lat „Deyna Warsaw CUP”. Uczestnicy będą rywalizować na boisku ORLIK, które właśnie zostało gruntownie wyremontowane. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Na towarzyszącym rodzinnym pikniku będzie można wziąć udział w przygotowanych animacjach, konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy freestyle futbol’u, czy odpocząć w strefie chillout’u. Więcej informacji na stronie www.dosir.waw.pl. Wstęp wolny.

 

W turnieju weźmie udział 8 drużyn, w skład których będą wchodziły dzieci urodzone w 2012 roku. Dla wszystkich uczestników organizatory przygotowali pamiątkowe koszulki z wizerunkiem popularnego „Kaki”. Najlepsze zespoły otrzymają medale, a król strzelców, najlepszy bramkarz oraz zawodnik turnieju pamiątkowe statuetki i nagrody. Rejestracja na turniej dostępna jest pod adresem: zapisy@deynawarsawcup.pl

 

– Jest mi niezmiernie miło, że kolejny raz możemy gościć młodych adeptów futbolu w obiektach DOSiR Praga-Północ – mówi Dorota Wajszczak, p.o. Dyrektora DOSiR Praga-Północ. – W ubiegłym roku turniej rozgrywany był na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44, ale w tym roku zapraszamy na świeżo wyremontowane boisko ORLIK przy ul. Targowej 86. Jestem przekonana, że gra na nowej murawie przyniesie mnóstwo radości i będzie obfitowała w przepiękne gole, godne następców legendarnego Deyny. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Pragi i okolic do wspólnej zabawy. – dodaje.

 

 

Atrakcji nie zabraknie dla kibiców oraz mieszkańców Warszawy. DOSiR Praga-Północ przygotował rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny, gdzie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami czy też rywalizować w turniejach e-sport (FIFA oraz NBA). Dla najmłodszych przygotowane zostaną warsztaty plastyczno-sensoryczne oraz pokazy sceniczne. Rodzice będą mogli odpocząć w strefie chillout na leżakach oraz masujących fotelach. Każdy będzie mógł się poczęstować soczystym, polskim jabłkiem. 

 

Przez cały czas trwania imprezy organizatorzy wspominać będą Kazimierza Deynę. Kapitan reprezentacji Polski oraz wieloletni zawodnik warszawskiej Legii uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników w historii Polski, Europy, a nawet świata. Ponad 40 lat temu jego nazwisko było na ustach milionów kibiców. Wraz z partnerem wydarzenia, „Fundacją Kazimierza Deyny”, organizatorzy dbają, aby jego nazwisko było zapamiętane przez kolejne pokolenia piłkarzy i miłośników futbolu.

 

Turniej Deyna Warsaw CUP odbędzie się na boisku ORLIK przy ul. Targowej 86 w godzinach 10:00 – 15:00. Rejestracja drużyn pod adresem: zapisy@deynawarsawcup.pl informacje oraz regulamin turnieju na stronie www.dosir.waw.pl. Zapraszamy na www.facebook.com/dosir.waw.

 

Organizator: Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Partnerzy: Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Fundacja Kazimierza Deyny.

regulamin_DWC

Skip to content