DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Charytatywny turniej piłki nożnej “ZGRANA PACZKA”

Bez kategorii, Strona główna, Turniej

Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

 

30 listopada 2019 r. w hali przy ulicy Szanajcy 17/19 zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych przedsięwzięć sportowo- rekreacyjnych miała charakter charytatywny.  We współpracy z praskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zbieraliśmy dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ.

W turnieju uczestniczyło dziewięć amatorskich drużyn. Zespoły utworzone przez społeczności lokalne, zakłady pracy, firmy, urzędy zostały podzielone na dwie grupy  i grały systemem „każdy z każdym”. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne miejsca.

Najlepsza okazała się drużyna „Chłopców z Bielan”, która po wygraniu wszystkich spotkań w grupie pokonała w półfinale 1:0 „Kanonierów”, a w meczu finałowym nie dała większych szans „Kokosom”, pewnie zwyciężając 3:2. W meczu o trzecie miejsce drużyna reprezentująca „Bękarty Warszawy” pokonała „Kanonierów” 2:0. Na kolejnych miejscach uplasowały się: „Fabryka Lipy”, „Elitarni Gocław”, „Beckenbauer”, „Sąd Okręgowy Warszawa Praga” i „Oddział Geriatrii”.

Turniej był zakończony uroczystym podsumowaniem. Wszystkie drużyny dostały dyplomy. Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, a ich zawodnicy zostali udekorowani medalami. Przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne w postaci pamiątkowych statuetek. Tytuł „króla strzelców” z 6 bramkami zdobył Adrian Idzikowski z „Kokosów”. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Michała Krasuckiego, a najlepszym bramkarzem został Kamil Kuczewski. Obaj zawodnicy reprezentowali zespół „Chłopcy z Bielan”.

           W imprezie uczestniczyło ponad 60 zawodników. Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa, a przede wszystkim pomoc innym.

Wszystkim zawodnikom, którzy poprzez przekazanie produktów spożywczych, artykułów chemicznych, książek wsparli Dom Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ serdecznie dziękujemy.

Autor tekstu i wszystkich zdjęć: Andrzej Sowa.

WYNIKI TURNIEJU I KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

FOTORELACJA

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka”

Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze-Północ.

 

30 listopada w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się trzecia edycja charytatywnego turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Tradycyjnie już turniej organizowany jest na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Każdy uczestnik i kibic może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci. Udział w turnieju jest bezpłatny.    

 

Kolejny rok z rzędu DOSiR Praga-Północ, łączy aspekt społeczny, czyli pomoc osobom potrzebującym oraz statutowy cel DOSiRu, jakim jest popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego, czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. Od trzech lat zwycięzcą turnieju są podopieczni Domu Samotnej Matki i Dziecka, dla których uczestnicy turnieju przynoszą hojne dary. Cieszy również wysoki poziom sportowy.

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 30 listopada (sobota) w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej Praga-Północ, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki i Dziecka wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki. 

 

Więcej informacji, regulamin oraz zapisy na www.dosir.waw.pl oraz www.facebook.com/dosir.waw

REGULAMIN TURNIEJU 2019

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

Skip to content