DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Prasko-Północna Liga Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich

Bez kategorii, Liga

Prasko-Północna Liga Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich-

finały

 

W piątek 6 grudnia odbyły się finały Prasko – Północnej Ligi Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich, którą zainaugurowaliśmy w październiku. Do rozgrywek przystąpiło osiem drużyn. Zaangażowanie zawodniczek i zawodników, wyrównane mecze i sprawny przebieg ligowych rozgrywek potwierdziły trafność przedsięwzięcia, które organizowaliśmy po raz pierwszy. Spotkania rozgrywane równolegle na czterech boiskach w hali przy ulicy Szanajcy 17/19 obfitowały w wiele ciekawych akcji, efektownych obron, oraz skutecznych ataków.

Z wielką przyjemnością patrzyliśmy na grę kilku byłych zawodniczek praskiego UKS „Pułaski”, które pierwsze siatkarskie kroki stawiały właśnie w hali DOSiR Praga- Północ przy ul. Szanajcy.

W pierwszym meczu półfinałowym osłabiona kontuzją swojego kapitana  „Wataha” postawiła nieoczekiwanie zacięty opór jednemu z głównych faworytów rozgrywek, zespołowi „Na Zero z Tyłu”. W drugim półfinale „Praski Kocioł” bez większych problemów pewnie pokonał „Saską II”.

W meczu o trzecie miejsce „Wataha” zdecydowanie uległa 13:25 „Saskiej II”. A w finale, który stał na bardzo wysokim poziomie „Praski Kocioł” po emocjonującej, trzymającej do końca w napięciu końcówce pokonał „Na zero z tyłu”  25:22.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 1. PRASKI KOCIOŁ
 2. NA ZERO Z TYŁU
 3. KS SASKA II
 4. WATAHA
 5. KS SASKA I
 6. SASKA
 7. TEAM 66
 8. MYSZKI

  Po sportowych emocjach przyszedł czas na uroczyste podsumowanie i zakończenie rozgrywek. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy. Zawodnicy i zawodniczki czterech najlepszych drużyn zostali udekorowani medalami i dostali pamiątkowe statuetki ufundowane przez DOSiR Praga – Północ.

  Najlepszym zawodnikiem rozgrywek, w opinii uczestników i organizatorów, został wybrany reprezentujący „Praski Kocioł” Krzysztof Płużyczka, który otrzymał pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową.

  Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w rozgrywkach. Cieszymy się, że zorganizowaliśmy udaną imprezę, a słowa uznania i pozytywne opinie uczestników wypowiadane podczas podsumowania były dla nas najlepszą nagrodą.

Wyniki Kolejność końcowa

FOTORELACJA

Prasko-Północna Liga Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich

II runda

 

W piątek zakończyliśmy drugą rundę rozgrywek Prasko-Północnej Ligi Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich. Wszystkie zespoły rozegrały po czternaście spotkań. Kilka z nich stało na wysokim poziomie, a w żadnym nie brakowało ambicji, determinacji, poświęcenia i walki o każdą piłkę. Szczególnych emocji dostarczył mecz  rozegrany w ostatniej kolejce, w którym dotychczasowy lider „Praski Kocioł” uległ wiceliderowi „Na zero z tyłu”, co spowodowało zmianę na czele tabeli.

KOLEJNOŚĆ PO ELIMINACJACH:

 1. Na zero z tyłu
 2. Praski Kocioł
 3. KS Saska II
 4. Wataha
 5. Team 66
 6. Saska
 7. KS Saska I
 8. Myszki

        Przed nami finały, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki 6 grudnia w godzinach 19.30-21.00. O miejsca 1-4 będą rywalizowały zespoły „Na zero z tyłu”, „Praski Kocioł”, „KS Saska II” i „Wataha”, a o miejsca 5-8 „Team 66”, „Saska”, „KS Saska I” i „Myszki”.

II RUNDA – WYNIKI I TABELA

FOTORELACJA

Prasko-Północna Liga Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich-

runda rewanżowa

 

W piątek 8 listopada drużyny uczestniczące w rozgrywkach Prasko-Północnej Ligi Trójek Siatkarskich Drużyn Amatorskich rozpoczęły rundę rewanżową. Kontuzje spowodowały, że do gier nie przystąpiły „Myszki”, które zmuszone były oddać trzy mecze walkowerem. Zespół, który po pierwszej rundzie był wiceliderem i jednym z głównych faworytów rozgrywek spadł na 6 miejsce, które nie gwarantuje mu udziału w fazie finałowej. Dotychczasowy lider „Praski Kocioł” pewnie wygrał trzy mecze, umacniając się na czele tabeli. Tuż za nim ze stratą jednego punktu plasuje się „Na zero z tyłu”. Trzecie miejsce zajmuje „KS Saska 2”, a czwarte „Wataha”.

Bardzo emocjonująco zapowiadają się cztery ostatnie kolejki rundy rewanżowej rozgrywek, które odbędą się 22 listopada, a na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki.

FOTORELACJA

 

RUNDA I – PODSUMOWANIE

 

RUNDA I – RELACJA

 

HARMONORGRAM

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

Autor tekstów i zdjęć: Andrzej Sowa.

Skip to content