DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Prasko-Północna Liga Dwójek Siatkarskich Dziewcząt

Imprezy, Liga, Siatkówka, Turniej, Zawody

PRASKO-PÓŁNOCNA LIGA DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT

Harmonogram finałów – Kliknij

Klasyfikacja punktowa – Kliknij

Prasko-Północna Liga Dwójek Siatkarskich Dziewcząt – II kolejka

II Kolejka – Kliknij

Za nami druga kolejka ligowych rozgrywek Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt.

Podobnie jak podczas pierwszej rundy spotkań licznie zgromadzona publiczność często oklaskiwała ciekawe akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki młodych adeptek siatkówki. Rodzice dziewcząt gorącym dopingiem dodawali otuchy swoim pociechom, które walcząc o każdą piłkę dawały z siebie wszystko. W wielu przypadkach o wygranej decydowały niuanse lub po prostu łut szczęścia, a o spadku do ligi niższej lub awansie do wyższej stosunek małych punktów zdobytych do straconych.

Najlepsze tym razem okazały się Latające Mrófeczki, które wygrywając wszystkie mecze przystąpią do turnieju finałowego w roli faworytek rozgrywek. W sobotę gościliśmy na naszych rozgrywkach Joannę Mirek. W niedzielę zaszczyciła nas swoją obecnością mistrzyni Europy z 2003 roku Dominika Leśniewicz.

W sumie na ośmiu boiskach rozegranych zostało ponad 130 spotkań.

Przed nami już tylko turniej finałowy, który odbędzie się 25 czerwca, na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków mini siatkówki.

Prasko-Północna Liga Dwójek Siatkarskich Dziewcząt – I kolejka

I Kolejka – Kliknij

Za nami pierwsza kolejka ligowych rozgrywek Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt. Z uwagi na większe niż oczekiwaliśmy zainteresowanie, zamiast planowanych ośmiu, utworzyliśmy dziesięć lig. Nie żałujemy, patrząc na sprawny przebieg I kolejki rozgrywanej w hali DOSiR Praga-Północ przy ulicy Szanajcy 17/19 podczas której rywalizowało pięćdziesiąt siedem zespołów.

Licznie zgromadzona publiczność podziwiała ciekawe akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki. Rodzice dziewcząt gorącym dopingiem dodawali otuchy swoim pociechom. Były łzy radości po zwycięstwach i smutku po porażkach. W wielu przypadkach o wygranej decydowała gra na przewagi, a o awansie do ligi wyższej lub spadku do niższej decydował stosunek małych punktów zdobytych do straconych.

Najlepsze okazały się dziewczęta z Happy Volley 1, które wygrywając wszystkie mecze zapewniły sobie prowadzenie po pierwszej kolejce ligowych rozgrywek. Na drugim miejscu uplasowały się Dzikie Żaby a na trzecim Latające Mrófeczki. Wspaniałą niespodzianką i wielkim przeżyciem dla dziewcząt było pojawienie się na naszych rozgrywkach Joanny Mirek, wybitnej polskiej reprezentantki, dwukrotnej złotej medalistki mistrzostw Europy.

W sumie na ośmiu boiskach rozegranych zostało sto trzydzieści sześć spotkań.

Prasko-Północna Liga Dwójek Siatkarskich Dziewcząt – turniej rozstawieniowy

Turniej rozstawieniowy – Kliknij

Baraże – Kliknij

RELACJA

W sobotę 21 maja w hali przy ul. Szanajcy 17/19 królowała mini siatkówka. W weekend zainaugurowaliśmy rozgrywki Prasko-Północnej Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt. Do pierwszego turnieju przystąpiło pięćdziesiąt siedem zespołów z Warszawy, Mysiadła, Mińska Mazowieckiego, Nieporętu, Kozienic i Pionek. Drużyny złożone z dziewcząt urodzonych w roku 2010 i młodszych ubrane w różnokolorowe stroje ufundowane przez organizatora ligi Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ prezentowały się świetnie.

Zespoły podzielone na dwanaście grup rywalizowały systemem „każdy z każdym” na ośmiu boiskach równocześnie. W sumie rozegranych zostało 138 spotkań. Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze przy dużym zainteresowaniu publiczności. Długie akcje, efektowne obrony i skuteczne ataki oklaskami nagradzali licznie przybyli na rozgrywki rodzice, koleżanki i koledzy zawodniczek.

Na podstawie wyników turnieju rozstawieniowego zespoły przyporządkowane zostały do dziesięciu lig, które 11 i 12 czerwca rozegrają dwie kolejki ligowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

FOTORELACJA:

I i II Kolejka:

Turniej rozstawieniowy:

Zapraszamy do obserwowania naszego facebook’a, i obejrzenia krótkich relacji video: https://fb.watch/dcni8JleE2/https://fb.watch/dcnEjCjY52/

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy serdecznie zaprasza kluby, stowarzyszenia, szkoły, dzikie drużyny do udziału w Prasko-Północnej Lidze Dwójek Siatkarskich Dziewcząt, która odbędzie się w dniach 21.05, 11,12, 25.06 w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19.

Dokumenty do pobrania dla zgłaszających się drużyn:

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

Skip to content