DOSiR Kawęczyńska - Główna siedziba

ul. Kawęczyńska 44
03 – 770 WARSZAWA
sekretariat@dosir.waw.pl
sekretariat: tel. 22 511 20 00
sekretariat: fax. 22 818 22 44

DOSiR Szanajcy

ul. Szanajcy 17/19
03-481 WARSZAWA
administracja.szanajcy@dosir.waw.pl
sekretariat: tel./fax: 22 619 11 20
sekretariat: tel./fax: 22 818 16 88

Basen Prawy Brzeg 6

DOSiR Jagiellońska

ul. Jagiellońska 7
03-721 WARSZAWA
administracja.jagiellonska@dosir.waw.pl
tel. 22 619 81 38
tel. 22 619 50 31
tel. 22 619 10 73

Charytatywny Turniej “Zgrana Paczka”

Piłka nożna, Turniej

Turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”

 26 listopada 2022 r. w hali przy ulicy Szanajcy 17/19 zorganizowaliśmy już po raz piąty turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych sportowo- rekreacyjnych przedsięwzięć miała charakter charytatywny. Grając zbieraliśmy dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ.

W turnieju uczestniczyło siedem amatorskich drużyn. Zespoły utworzone przez społeczności lokalne, firmy zostały podzielone na dwie grupy  i grały systemem „każdy z każdym”. Następnie odbyły się półfinały i mecze o miejsca I-IV.

Najlepsi okazali się „Chłopcy z Bielan”, którzy po wygraniu wszystkich spotkań w grupie, w półfinale pokonali 5:1 „Byczki Stare Babice”, a w meczu finałowym, po emocjonującej końcówce, zwyciężyli 2:1 „Elitarnych Gocław”, którzy grają z nami od początku. Na trzecim miejscu uplasował się zespół „Byczki Stare Babice”. Na kolejnych miejscach uplasowały się: „Fabryka Lipy”, „0,7” „JMDI” i „Praska Gromada”.

Turniej był zakończony uroczystym podsumowaniem. Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, a ich zawodnicy zostali udekorowani medalami. Przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne w postaci pamiątkowych statuetek. Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Radosław Suski a tytuł „króla strzelców” z 6 bramkami zdobył Krzysztof Mamla. Obaj zawodnicy reprezentowali zespół „Chłopcy z Bielan”.  Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Grzegorz Bednarz występujący w drużynie  „Elitarni Gocław”.

W imprezie uczestniczyło ponad 50 zawodników. Mecze bardzo emocjonujące i zacięte odbywały się w sportowej, przyjaznej atmosferze. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa, a przede wszystkim pomoc innym, bo prawdziwymi zwycięzcami turnieju okazali się podopieczni Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze Północ.

Wszystkim zawodnikom, kibicom, mieszkańcom serdeczne dziękujemy za aktywne włączenie się w zbiórkę darów.

autor tekstu i zdjęć: Andrzej Sowa.

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji  Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy serdecznie zaprasza amatorskie drużyny do udziału w charytatywnym  turnieju piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. Jednak z uwagi na charytatywny charakter imprezy serdecznie prosimy wszystkich zawodników o włączenie się w pomoc podopiecznym Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy poprzez przyniesienie podstawowych produktów żywnościowych z długim terminem ważności, artykułów chemicznych, książek dla dzieci. Impreza organizowana przez nas od 2017 roku budzi bardzo pozytywne emocje zarówno wśród uczestników jak i mieszkańców naszej dzielnicy. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się do naszej akcji.

26 listopada 2022 godz. 10:00

Hala Sportowa DOSiR ul. Szanajcy 17/19

Zapisy drużyn: a.sowa@dosir.waw.pl

REGULAMIN TURNIEJU

ZGŁOSZENIE

OŚWIADCZENIE

Skip to content